Zajęcia warsztatowe w klubie seniora „Aktywna jesień życia w Gminie Stanin”

Wyświetl stronę jako PDF

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Staninie informuje, iż od lutego 2024 roku wznowiliśmy zajęcia warsztatowe w klubie seniora działającym w ramach trwałości projektu „Aktywna jesień życia w Gminie Stanin”. W oferowanym wachlarzu działań organizujemy zajęcia z gimnastyki rekreacyjnej, zajęcia muzyczne, kosmetyczno- pielęgnacyjne, kulinarne oraz rozrywkowo- kabaretowe.  Ponadto w każdą środę w godzinach od 10.00 do 13.30 można odwiedzić klub seniora, aby spędzić czas w miłym towarzystwie przy kawie lub herbacie. W zakresie spotkań organizowane są również ćwiczenia umysłowe w formie gier karcianych, planszowych i logicznych, wsparcie psychologiczne  oraz zajęcia rękodzielnicze zgodnie z preferencjami uczestników. 

Jednocześnie informujemy, że GOPS w Staninie nie zapewnia dowozu uczestników na zajęcia. Uczestnicy organizują dojazd we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów do wzięcia udziału w organizowanych zajęciach. 

Szczegółowych informacji udziela Pani Edyta Krasuska  nr tel.: 737-198-651
Jesteśmy, by pomagać

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie trudnych sytuacji życiowych tym osobom i rodzinom, które nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby i możliwości.

Dowiedz się więcej

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com