gmina stanin

breadcrumb Dzisiaj jest środa, 20 stycznia 2021


 

ZMNIEJSZ KONTRASTWERSJA DLA SŁABOWIDZĄCYCH

 

 


Życzenie Bożonarodzeniowe

Życzenia GOPS w Staninie

„Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” - edycja 2021

GOPS w Staninie informuje o naborze uczestników do Programu „ Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2021. Celem Programu  jest zwiększenie szans osób niepełnoprawnych na prowadzenie bardziej samodzielnego i  aktywnego życia. Uczestnik Programu nie płaci za usługi asystenta. Program będzie realizowany od  stycznia 2021 r. do  grudnia 2021r. Kto może liczyć na pomoc w ramach programu ?

image.png

Czytaj więcej: „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” - edycja 2021

Srategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Gminie Stanin - kwestionariusz ankiety internetowej

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że do 11 grudnia 2020 roku, został wydłużony termin na realizacje badań  ankietowych  związanych  z  opracowywaniem  strategii  rozwiązywania  problemów społecznych.

Państwa opinie, jako cenne i  ważne źródło informacji na temat konkretnych potrzeb mieszkańców, po ich skorelowaniu z  aktualną pozycją gminy i  perspektywami rozwoju, będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania dokumentu jakim jest Strategia Rozwiązywania Problemów  Społecznych  Gminy  Stanin  na  lata  2021-2030. Badania realizowane są metodą internetową - kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się w poniższym linku:

 

* * * * * *  ANKIETA ONLINE  * * * * * *

 

Ankieta jest anonimowa, a  wyniki będą prezentowane wyłącznie w  formie zbiorczej. 

Zachęcamy do udziału w badaniu. 

 

Kierownik GOPS w Staninie

 

Anna Ostrysz